Allard Polska
Ortotyka Kończyn Dolnych i Górnych
Allard PolskaS.W.A.S.H.Toe OffCHECKSKOOrtotyka KonfekcyjnaBunnell - ortotyka kończyny górnejZaopatrzenie dla dzieciKontakt

Nasza Misja
Standardy Pracy
Doświadczenie
Nasi dostawcy
Nasz katalog


Nasi dostawcy
       
Firma Med. Spec jest sprawdzonym amerykańskim liderem w dziedzinie projektowania i produkcji wyrobów ortopedycznych od ponad 40 lat. Każdy dostępny produkt jest zaprojektowany w taki sposób, aby zapewniał maksymalny komfort w użytkowaniu oraz najbardziej efektywną stabilizację i ochronę w działaniu.
Przedsiębiorstwo Med. Spec znajduje się w Charlotte, NC i 
 składa się z dwóch budynków. W pierwszym mieści się zakład produkcyjny, liczący ponad 40.000 stóp kwadratowych a w drugim-siedziba firmy. Zakład produkcyjny zatrudnia ponad 50 utalentowanych i oddanych osób  i korzysta z najnowocześniejszego sprzętu. 
    Firma Becker jest rodzinną firmą założoną w 1933 przez Otto K. Beckera. Od początku istnienia manufaktura zajmuje się produkcją komponentów ortotycznych. Firma specjalizuje się w produkcji szyn aparatowych, których przeguby pod względem wytrzymałości należą do najlepszych na świecie. Elementy stawu są wykonywane rozdzielnie prasowane, wytłaczane, frezowane a odlew zamków oraz ich wykończenia świadczą o wysokiej ich jakości. Oferta szyn aparatowych jest bardzo bogata od bardzo lekkich konstrukcji dla najmłodszych użytkowników po szyny bardzo wytrzymałe dla cięższych pacjentów     Firma Allard International jest spółką powstałą ze szwedzkiej firmy Camp Scandinavia z siedzibą w Helsingborg w Szwecji, która przejęła dystrybucję międzynarodową produkowanych przez Camp Scandinavia towarów poza region Skandynawii. Firma Camp Scandinavia jest  bardzo dobrze znana i przez lata stała się synonimem jakości i trwałości.
             
                                     
     


Allard PolskaS.W.A.S.H.Toe OffCHECKSKOOrtotyka KonfekcyjnaBunnell - ortotyka kończyny górnejZaopatrzenie dla dzieciKontakt