Allard Polska
Ortotyka Kończyn Dolnych i Górnych
Allard PolskaS.W.A.S.H.Toe OffCHECKSKOOrtotyka KonfekcyjnaBunnell - ortotyka kończyny górnejZaopatrzenie dla dzieciKontakt

Toe Off zasada działania
Wskazania
Blue Rocker
Ypsilon
KiddieGAIT
COMBO Stopa opadająca / Przeprost stawu kolanowego
Materiały


Toe Off
NOWOCZESNE ORTEZY DLA OSÓB Z PROBLEMEM OPADAJĄCEJ STOPY
 
System ToeOFF ® najnowocześniejsze rozwiązanie stosowane w ortopedii w ostatnich latach. Na jego powstanie miały wpływ wieloletnie doświadczenia i badania w dziedzinie ortopedii i neurologii. Dało to podstawę do stworzenia optymalnego rozwiązania dla pacjentów z problemem opadającej stopy.
ToeOFF® charakteryzuje się lekkością i elastycznością, co osiągnięto poprzez zastosowanie najnowocześniejszych materiałów i technologii. ToeOFF® jest ortezą tak wytrzymałą, jak to możliwe i na tyle dynamiczną i elastyczną, na ile to potrzebne.
Środkowa część wykonana jest z włókna węglowego charakteryzującego się lekkością i dużą wytrzymałością, natomiast brzegi to bardzo elastyczne włókno szklane. Jako rdzeń ortezy został zastosowany bardzo twardy, wytrzymały i elastyczny materiał w kształcie szyny – Kevlar.
System ToeOFF® także wyglądem odbiega od tradycyjnego zaopatrzenia. Obejmuje stopę, przebiega po zewnętrznej stronie stawu skokowego i przechodzi na przednią część goleni. Taki kształt aparatu nie ogranicza ruchu kości piętowej i ścięgna Achillesa oraz nie powoduje otarć skóry. Odkryta pięta umożliwia czynne rozciąganie ścięgna Achillesa oraz pobudzenie do działania całego aparatu mięśniowego odpowiedzialnego za prawidłowy chód.
 Zaopatrzenie pacjenta w TOE Off® pozwala mu na płynne przejście od pięty do palców i czynne odbicie stopy od podłoża.


Allard PolskaS.W.A.S.H.Toe OffCHECKSKOOrtotyka KonfekcyjnaBunnell - ortotyka kończyny górnejZaopatrzenie dla dzieciKontakt