Allard Polska
Ortotyka Kończyn Dolnych i Górnych
Allard PolskaS.W.A.S.H.Toe OffCHECKSKOOrtotyka KonfekcyjnaBunnell - ortotyka kończyny górnejZaopatrzenie dla dzieciKontakt

Staw Skokowy
Staw Kolanowy
Staw Biodrowy
Tułów
Dłoń i Nadgarstek
Staw Łokciowy
Staw Barkowy


Staw Kolanowy
Elements Orteza Kolana
Produkt zalecany w przypadku lekkich i czasowych dolegliwości kolana, takich jak ból i stan zapalny. Orteza ta powoduje lekki ucisk na staw i zapewnia ciepło.

Gripper™ hinged knee
Pomoc w postępowaniu w przypadku nadwyrężenia, zerwania więzadeł pobocznych (przyśrodkowych i bocznych) stawu kolanowego. Może być również stosowany w stanach pooperacyjnych oraz profilaktycznie podczas uprawiania sportu zapewniając przyśrodkową i boczną stabilizację. Wewnętrzne wkładki SkinLock zapobiegają przesuwaniu się ortezy po skórze- zsuwaniu się z nogi podczas noszenia. Zewnętrzne pasy zapięcia wykonane są z materiału tkanego nylonem, co zabezpiecza przed strzępieniem się i gwarantuje długotrwałą wytrzymałość. Dodatkowo kieszenie z metalowymi stalkami wzmocnione są od wewnątrz balistycznym nylonem dla poprawienia wytrzymałości. Duży otwór podkolanowy pozwala na duży/nieograniczony kąt zgięcia kolana bez odczucia dyskomfortu- uwierania i uciskania.
Materiał: CoolFlex.
Orteza jest uniwersalna, pasuje na prawą i lewą nogę.

Gripper™ hinged knee
Pomoc w postępowaniu w przypadku nadwyrężenia, zerwania więzadeł pobocznych (przyśrodkowych i bocznych) stawu kolanowego. Może być również stosowany w stanach pooperacyjnych oraz profilaktycznie podczas uprawiania sportu zapewniając przyśrodkową i boczną stabilizację.
Wewnętrzne wkładki SkinLock zapobiegają przesuwaniu się ortezy po skórze- zsuwaniu się z nogi podczas noszenia. Zewnętrzne pasy zapięcia wykonane są z materiału tkanego nylonem, co zabezpiecza przed strzępieniem się i gwarantuje długotrwałą wytrzymałość. Dodatkowo kieszenie z metalowymi stalkami wzmocnione są od wewnątrz balistycznym nylonem dla poprawienia wytrzymałości. Duży otwór podkolanowy pozwala na duży/nieograniczony kąt zgięcia kolana bez odczucia dyskomfortu- uwierania i uciskania.
Materiał: CoolFlex.
Orteza jest uniwersalna, pasuje na prawą i lewą nogę.
   
   


Allard PolskaS.W.A.S.H.Toe OffCHECKSKOOrtotyka KonfekcyjnaBunnell - ortotyka kończyny górnejZaopatrzenie dla dzieciKontakt